| hi a întrebat:

Stiu ca problemele de sanatate nu se scriu pe acest site dar am nevoie neaparat de cateva pareri.Vineri nu am avut nimic pana pe la 2-3 cred spre dupa masa si ma i-a o febra usoara cu o durere in gat, bun am ignorato am zis las ca trece, sambata ma ia si mai tare febra ramanand pe la 39 constanta dar pe langa durerea de gat mai apar si dureri ale articulatiilor osoase, si o maraiala in mijlocul pieptului insotita de o durere.eu nu am mancat vineri nici sambata absolut nimic nici apa nu am baut numai am dormit.Problema e urmatoarea:eu m-am apucat de sala si am 2 luni si jumatate se vad progrese mari pentru ca manacm cate 8 mese pe zi ca nebunu, dar acu cu boala asta nu am mai tras de vineri si nici nu am mai mancat pana duminica iar duminica am mancat asa cate 2-3 cremvusti pe zi, mie imi este frica sa ma duc azi la antrenament la sala pentru ca abia abia ce mi-o scazut febra si nu stiu ce sa fac poti in 2 zile sa slabesti asa tare incat sa pierzi tot ce ai muncit in 2 luni? Cand ma uit in oglinda asa mi se pare.Simt ca imi vine sa mor de ciuda ce sa fac sa merg sau sa nu merg?
VA rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fii fara griji ca nu dai jos masa musculara pe care ai capatat-o prin antrenamente.

| Cosmin86 a răspuns:

Frate, sala nu pleaca nicaieri, STAI ACASA pana te refaci complet.

termina cu "2 zile", 2 zile nu inseamna nimic, punct

| Wehes a răspuns:

Stai ma acasa pana iti revii de tot.
Nu pierzi absolut nimic in 2 zile. E 2 zile totusi nu 2 ani.