| AndreiAndrew a întrebat:

Sunt un baiat de 15 ani si vreau sa invat sa fac frontflip, backflip si alte scheme de genul asta. Problema este ca nu am suficienta forta cat sa reusesc. Imi puteti recomanda niste exerciti care sa ma ajute sa reusesc! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Simplu876 a răspuns:

Pai trebuie sa stii sa faci podul din picioare si tot incerci sa faci nu conteaza de cate ori cazi si te lovesti incerci si vei reusi eu am cazut de vreo 50 pana m-a invatat si acum n-am probleme big grin funda?

| AndreiAndrew explică (pentru Simplu876):

Faza e ca eu nu am unde sa exersez, ca as face-o.

| Simplu876 a răspuns (pentru AndreiAndrew):

Nu ai niciun parc prin apropiere?

| AndreiAndrew explică (pentru Simplu876):

Nu prea.

| Simplu876 a răspuns (pentru AndreiAndrew):

Cauta o sala ceva unde sa poti face undeva pe iarba funda? big grin si vei reusi

5 răspunsuri:
| andrei20010510 a răspuns:

Eu am 12 ani si invatat sa fac PARKOUR de pe youtube : http://www.youtube.com/channel/UC4BIIbuzTZYclCfx6uzciBA