| VasileMoldova a întrebat:

Voi ce credeti va pleca Dybala de la Juventus. Am auzit ca manchester city il vor si dupa ca united. Acum am auzit ca s-ar putea sa-l dea pe el si 50 mil pentru salah si etc. Eu nu vreau sa plece. Adica mna am fost trist cand a plecat Buffon acum daca pleaca si Dybala. Acum s-a terminat meciul Frosinone -Juve 0-3 gol Dybala Bonucci si Ronaldo. Si Ronaldo a imitat din nou masca lui Dybala incercind sa-l inveseleasca si sa-l incurajeze. Eu sunt aproape sigur ca Dybala va reveni la forma lui din sezonul trecut. O demonstreaza golul dat la meci. Oricum, voi ce credeti va pleca/ va fi vindut Dybala sau va ramane la Juventus=broken heart(

2 răspunsuri:
| ACTH a răspuns:

Oficial, nu este inca nimic anuntat.
Numai fake news.
Nu, nu cred ca va pleca.

| VasileMoldova explică (pentru ACTH):

Si dc? Adica nici eu nu vreau sa plece dar se zice ca de multe ori a fost rezerva etc. Nu a fost sezonul lui... De ce crezi ca nu-l vor da?