| FaimaSIprestigiu a întrebat:

Ce parere aveti de PABLO DYBALA?
Am auzit niste zvonuri ca este 'noul messi' happy
Stiu ca este un jucator de baza pentru Juve,dar nu cred ca va ajunge un jucator atat de important, pentru Argentina.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Juventus si-a facut o reputatie in ultimul timp in a transforma jucatori buni in exceptionali. Vezi cazul lui Arturo Vidal, Roberto Pereyra, Simone Zaza, Stephan Lichtsteiner, Kwadwo Asamoah, Paul Pogba, etc. Paulo Dybala este un jucator excelent. Noul Messi nu stiu daca va fi, insa cu siguranta vom auzi de el deseori in anii ce urmeaza.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, Paulo nu Pablo. Eu il vad mai mult ca pe un nou Higuain.