| mitika12 a întrebat:

vreau sa va intreb pe cei care ati facut, poti face masa musculara acasa? Ce sa mananc? Daca bei vin este vreo problema?
Orice sfat e bine venit.
Funda!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti face decat daca eventual ai tu greutati din ce in ce mai mari, dar oricum o sa dureze foarte mult. Daca iti doresti, eu-ti recomand sa mergi la sala. In privinta alimentatiei, mananca multe alimente bogate in proteine precum carnea de vita, ciupercile, soia, oua, branza de vaci, iaurt, sardine, carne alba de pui sau curcan, migdale, nuci, cajuu, fistic etc.

| Cosmin86 a răspuns:

Masa musculara acasa = aberatie de copii mici

| Idkidk a răspuns:

Salut happy,
Masa musculară nu se poate face acasă, doar dacă ai nişte aparate sau ceva. În fine, poţi să te uiţi pe YouTube la exerciţii. Dar să şti că mai bine e la sală.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de jumatate de pahar nu este bine