| admin20000 a întrebat:

Vreau sa slabesc destul de urgent la picioare...ce exercitii stiti si credeti ca ar fi bune? M-am apucat de squats dar m-am lasat pentru ca mai intai vreau sa mai slabesc la picioare si apoi ma reapuc. Dau funda pentru cele mai multe si folositoare exercitii

3 răspunsuri:
| StefiChan8D a răspuns:

Nu sunt exercitii care sa te slabeasca numai acolo, faci cardio si slabesti peste tot, nu ai cum sa slabesti intr-un anumit loc ca vrei tu.

| maidatendragosteamea a răspuns:

Genoflexiuni, nu squats. laughing
Incearca sa alergi, insa nu vei slabi doar acolo.

| admin20000 explică:

Nu vreau neaparat sa slabesc doar la picioare, insa eu sunt destul de slaba sus si se vede urat daca sunt foarte slaba sus si jos am picioarele groase..si de aceea am preferat sa slabesc mai intai la picioare