| joee21 a întrebat:

Buna TPU m-am ingrasat in doar o saptamana 5 kg si se vede. Vreau sa slabesc repede dar nu vreau pilule pastile produse care nu isi fac efectul vreau doar exercitii folositoare pentru fund si picioare cine imi zice cele mai bune exercitii ii dau funda cu cea mai mare placere.

Răspuns Câştigător
| selenaeu a răspuns:

Incearca un antrenament tabata, e destul de greu dar foarte eficient, uite un link care s-ar putea sa te ajute:http://www.youtube.com/watch?v=nDcNzEFr7yA sa nu uiti insa de incalzire!

1 răspuns:
| DarknessAngel a răspuns:

Du-te la aerobic, fa un sport distractiv care sa iti placa. happy nu te forta ca apoi sa ai febra musculara si altele. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy