| anonim_4396 a întrebat:

am urmat programul de antrenament (la sala) de 4 zile pe saptamana si dupa 3 luni de sala de la 57 kg am ajuns la 64, de la 27 pe brat am ajuns la 33/4. Vreau un sfat, unii imi zic ca am crescut cam putin in 3 luni. E bine cat am crescut in 3 luni sau nu? Multumesc anticipat pentru programul de antrenament si sfaturi

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Pune-i pe aia ce au zis lucru asta, sa ajunga ei la performanta asta.
Este foarte bine, si eu fac sala si crede-ma e bine happy
Tine-te in continuare happy

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E ceva normal, ca esti incepator. O sa cresti din ce in ce mai greu.

Cand o sa mai fii incepator o sa vezi ca iti ia cam 1 an sa pui 1-2 cm.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai usor

| cristi1505 a răspuns:

In 3 luni este foarte, dar foarte bine.Sincer de la 27 cm la 33 cm sunt 6 cm! Este mult prea bine! Bafta in continuare!

| BracKMyhay95 a răspuns:

Eu in 5 luni am ajuns la 5 cm in +, asa ca bravo si nu te lasa.winking

| Bsk08 a răspuns:

Da, e bine avand in considerare k ai luat 6cm in 3 luni. si tinete in continuare de sala daca mai vrei sa cresti!