| kavasaki99 a întrebat:

Bună ziua TPU. am o intrebare. l Glutamina / BCAA / Creatina. Se consuma in zilele fara antrenament. vreau raspunsuri de la cunoscatori. multumesc.!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Muschii cresc in zilele FARA antrenament... nu ar fi STUPID sa nu-i hranesti FIX cand cresc?

ALt copil mic...

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca DA. Si in zilele cu antrenament si in zilele fara.

MUschii cresc in perioada de odihna, deci in zilele FARA antrenament.

| Emsi_Maffy_1999 a răspuns:

Doar cand ai antrenament
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Emsi_Maffy_1999):

Muschii cresc in zilele FARA antrenament... nu ar fi STUPID sa nu-i hranesti FIX cand cresc?

ALt copil mic...