| Bogdan0071 a întrebat:

Buna ziua TPU! Practic sala de 4 luni si as vrea sa stiu daca as putea combina whey protein cu l'carnitina, multumesc.

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut. Da, teoretic poti. Dar oricum nu iti recomand sa iei suplimente asa devreme (dupa 4 luni de sala). Poti sa faci progrese bune cu un program solid de antrenament, o alimentatie corecta, si odihna. Pentru mai multe detalii, intra pe www.hunkbody.ro

3 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

L-Carnitina este pentru cei care vor sa slabeasca. http://antrenorpersonal.wordpress.com/2012/01/30/ce-este-l-carnitina/

Parerea mea este ca nu poti sa combini un supliment pentru. masa cu unul de slabit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru naf29):

Whey protein nu e pentru masa, pentru masa se numeste "gainer", ala e proteina concentrata, si e foarte buna sa-ti mentii masa musculara cand vrei sa slabesti

| Bogdan0071 explică:

Multumesc!