| Cristinacrs16 a întrebat:

Bunaaa siua am 13 ani sunt fata știți vre un loc din București de box unde ma pot înscrie mai ieftin așa?laughing deoarece n am practic pana acum și este posibil sa nu mi placa dar vreau sa încerc

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La orice club poti merge, boxul cu grupul se plateste ca si abonament lunar deci nu este ceva foarte scump, boxul individual facut per sedinta cu antrenorul este scump, doar tu cu antrenorul si se ocupa de tine 1 ora, costa mult pentru ca se plateste la sedinta!
pe langa costurile lunare sau per sedinta, se adauga echipamentul, printre care manusile de box, bandajele si proteza dentara, iti fac si un calcul asupra pretului total (estimativ) al acestui echipament: manusile de box avand preturi intre 150-400 de lei in functie de calitatea lor, fesele/bandajele : 50-60 de lei, proteza dentara : probabil 50 de lei
costul abonamentului lunar variaza de la club la club!
pentru ca esti fata ar trebui sa iei in calcul si faptul ca boxul este un sport foarte dur!
dar daca tie iti place, nu am nimic importiva!

| Violleta2022 a răspuns:

Mai ieftin asa este doar acasa la tine, fiindca la cluburi nu se fac reduceri doar ca vrei tu asa.

| sierra1 a răspuns:

Tu vrei să-ți spargă botul careva sclintită, la "antrenamente"?

| BIoody a răspuns:

Nu primesti