| AAnnna a întrebat:

Bunaaa TPU,o intrebare stupida dar merit... vreau sa imi creasca fundul, adica sa am fund bun.ce exercitii sa fac? Da e bine cum e acum, marisor dar mai vreau laughing))
Plss funddaaa

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte simplu gasesteti un bogatan care sa iti plateasca operatiile estetice

| AAnnna explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ai grija cum vorbesti, daca ai chef sa raspunzi corect raspunde, daca nu caterinca aici mai putina. distrussu.le

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Recomand geno + niste extensii a picioarelor in spate ( verical ) cu greutati legate de glena ( 2 kg, 2, 5 ). Apropo, nu esti la sectiunea corecta. Data viitoare este cateogoria "Sport"

| anonimguy3 a răspuns:

Genuxflexiuni cu sau fara greutati si poate un pic de alergat pe banda.

| dianainsta01 a răspuns:

Genoflexiuni.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=92K5UK5DvSQ Da, chiar este o intrebare stupida :))) Poti incerca si geno cu greutati in plus. Bafta la cur! :))

| SebylVane1890 a răspuns:

Daca pana si tu razi de asta...e grav...

| IthinkIly a răspuns:

...Aleargă, fă genoflexiuni. Exercițiile ajută cu timpul, culcă-te cu cineva ( nu cu mă-ta) și o să-ți crească.