| Cris06 a întrebat:

Bunna! Am si eu o intrebare! De la cati ani trebuie sa te apuci de arte martiale? (eu am 12 ani)...

Răspuns Câştigător
| ionutzxz a răspuns:

Buna e bine de acum sa te apuci eu am 19 ani si am facut 7 ani si sunt foarte mandrud e mine ai sa vezi si tu..ai sa mergi fara problema pe afara si fara frica eu iti zic de acum sau de la anul multa bafta? ast fundita big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru ionutzxz):

Astepti fundita? esti domnisoara cumva sau gay? laughing

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Oricand vrei tu. Important este sa te tii de munca si sa faci progrese. Bafta!

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Poi eu faceam asa ceva pe la 7 ani laughing Niciodata nu e prea devreme sau tarziu sa inveti tehnici de autoapararebatting eyelashes
Pa happy

| AleAlbu a răspuns:

Nu cred ca exista o anumita varsta happy

| aurorica78 a răspuns:

Eu cred ca de la ce varsta vrei tu. Alti copii se apuca de la o varsta mai frageda. Sper ca te-am ajutat. Fundita?