| CAMIOANIEEE a întrebat:

Când alerg,beau apă în timpul alergatului, sau după ce mi-am terminat tura de alergat? Sper că ați înțeles ce am vrut să zic. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

E bine sa bei apa si in timpul alergatului ca sa nu te deshidratezi. Apoi, dupa ce termini poti sa bei cata apa vrei, dar cu o singura conditie, aceea ca apa sa nu fie foarte rece ca risti sa faci aprindere la plamani!

4 răspunsuri:
| Adrianaman3 a răspuns:

Dupa

| Raluca961718 a răspuns:

Dupa e cel mai bine happy

| emonelbhaa99 a răspuns:

Cand alergi bei apa dar nu multa happy Iar dupa ce termini de alergat poti sa bei cat vrei happy dar sa termini nu sa incepi iar happy Stiu ce zic pentru ca practic fotbal de 8 ani :* Succes!

| XcrimeXD a răspuns:

Incearca sa bei cat mai putina apa in cursul alergatului si dupa ce ai terminat stai intru-un loc 5min linisteste-te si poti bea apa linistit