| TeamHellNo a întrebat:

Care credeti ca va fi primul 11 al Stelei cu Twente? Repede inainte de meci!

Răspuns Câştigător
| Vladimir10 a răspuns:

Tatarusanu - Dananae, Chiriches, Geraldo, Brandan - Rusescu, Prepelita, Bicfalvi, Tanase, Tatu - Nikolici.

8 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

Becali - Becali, Becali, Becali, Becali - Becali, Becali, Becali, Becali - Becali, Becali

| TeamHellNo explică (pentru NuDauFunda):

E valabil si pentru tine chestia cu ceva inteligent de zis!winking Bafta pretenas

| NuDauFunda a răspuns (pentru TeamHellNo):

Pai Becali face echipa, asa ca...
ma rog, sper sa bata Twente

| Vladimir10 a răspuns:

Portar-Tatarusanu,fundasi-Dananae,Chiriches,Geraldo,Brandan,mijlocasi:Rusescu,Prepelita,Bicfalvi,Tanase,Tatu,atacati-Nikolici.

| Vladimir10 a răspuns:

Scuze...am scris aiurea...
Portar-Tatarusanu
fundasi-Dananae,Chiriches,Geraldo,Brandan
mijlocasi-Prepelita,Bicfalvi, Tanase, Tatu
atacanti-Nikolici

| Vladimir10 a răspuns:

La mijlocasi mai e si Rusescu

| TeamHellNo explică:

Vedem dupa meci!winking

| TeamHellNo explică:

Si inca ceva daca nu aveti nimic inteligent de spus nu spuneti!