| Catalin123456 a întrebat:

Care e faza cu fotbalistul Bendtner? De ce zice lumea ca e cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

Eu nu aș spune că e cel mai bun, e departe de a fi cel mai bun. Eu cred că și-a făcut un nume datorită scandalurilor, a mai fost și arestat în Marea Britanie, în 2013 jumătate de an nu a putut juca fotbal din cauza alcoolului, era în relații cu baronesa Caroline Fleming, ia- făcut chiar un copil...

Reputația fuge înaintea omului happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De unde ai scos ca "zice lumea ca e cel mai bun"?
In prezent este un fotbalist de mijloc, cotat la 2-3 milioane de euro, departe de cei mai buni.

| ciribist a răspuns:

A facut cateva faze bine si acum lumea crede ca poate fi bun, nu stiu ce sa zic...