| Andrei401 a întrebat:

Care este faza cu Bendtner asta?
Si de ce toata lumea ii spune LORD Bendtner?
Imi puteti spune toata povestea si cum a inceput toata faza?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu e asta. laughing) Te lamuresc eu.
Cand a fost adus la Arsenal, Bendtner asta era o mare speranta a fotbalului, se asteptau multe de la el. Ei bine, a dezamagit mult si acum toti il considera doar un ratangiu, un fotbalist care desi se parea a fi un mare talent, de fapt este un... laughing) Intelegi tu.

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Asa era porecla lui in copilarie si nu inteleg de ce zice mai jos ca e o problema medicala