| d0areu a întrebat:

Ce au toți cu Lord Bendtner? :/

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Exact cum a fost si cu Lord Heskey.
Sunt luati in vizor numai jucatorii cunoscuti, care au fost bunicei la vremea lor. sad
Din pacate varsta nu iarta pe nimeni. (in cazul lui Heskey)

| RobertMoon a răspuns:

Când juca in Anglia era un ratangiu si de acolo a plecat povestea, acum la Wolfsburg mi se pare foarte ok.

| Moonlight15 a răspuns:

Nu asta e faza ma... Bendtner in perioada cand era la Arsenal, s-a imbatat si s-a dus la un taximetrist, a zis sa-l duca gratis la care taximetristul a refuzat. A inceput sa-l injure, si sa-i spuna ca nu-l cunoaste ca toti ceilalti, dar el este cel mai bun fotbalist din lume... de atunci au aparut zeci daca nu sute de glume pe seama lui rolling on the floor