| catan2011 a întrebat:

Care este jucatorul vostru favorit de fotbal?

Răspuns Câştigător
| AleX_3918 a răspuns:

Salut Catan! Jucatorul meu favorit din fotbal este Cristiano Ronaldo(Portugalia), joaca la Real Madrid (Spania) si are pe tricou numarul 7. Sper ca ti-a placut raspunsul. FUNDA?! big grin

9 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pentru mine au fost Zidane si Ronaldo da nu asta de acum, Ronaldo Luis.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mirel Radoi de la Al Ain

| costin_8115 a răspuns:

Steven gerrard

| PetreConstanta a răspuns:

Nici unul

| quickly a răspuns:

Messi se stie!

| adrian_4038 a răspuns:

Cr7 ar trebui sa fie cel mai bun fotbalist dn punc de vedere fizic este avantajat, messi este un foarte util echipei dar jucatorul care atrage cele mai multe cluburi si este foarte tehnic si spectaculos si prin tineretea sa promite foarte mult este neymay deci...

| andrei213 a răspuns:

Petrica il stiti voi ala care da pe GSP

| NoNameMike a răspuns:

Cristiano ronaldo

| catan2011 explică:

Mie imi place cristiano ronaldo