| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care este sportul tau preferat? Ai vreun sport preferat?

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

Imi place tenisul de camp si ciclismul.
Tu ce sport preferat ai?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Am mai multe: tenis de camp, snooker, darts, handbal, dintre care practic tenis si darts de distractie, iar handbal am jucat de performanta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In tineretele mele, am practicat atletismul, dupa ce m-am casaorit, am abandonat (minte creata)
Astazi ador tenisul, dar durerea cea mare este ca numa pot bucura vara de apa (la piscina) crying stau si privesc familia cum se bucura.
O zi buna happy

| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea sa inot. Dar sunt prastie. De cate ori am incercat nu mi-a iesit. Plus ca unde se inoata sunt oameni. Care ma vad ca nu imi iese. Deh. Iubirea vietii mele pe care o las sa treaca pe langa mine...

| caramela a răspuns (pentru Bacemi):

Bun venit in clubul meu laughing toti din familia mea stiu sa se bucure de apa, doar eu stau si privesc cu jind crying asta e.
In schimb, ador tenisul love struck
O zi buna sa aihappy

| Bacemi a răspuns (pentru caramela):

Si tenisul imi place mult. Mai imi place sa alerg. Ma simt asa liber. E un fel de substitut al inotului.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ciclismul pe care il practic cam de la 8 ani.
Ma uit cu placere la gimnastica, tenis uneori si fotabal.Sa nu uit sporturile de iarna schiul alpin si patinajul artistic.

| J0B0MAT a răspuns:

Inotul

| Dariusuu a răspuns:

Fotbalul si FreeRunningul.

Aceste sporturi ma linistesc.

| gemeni6226 a răspuns:

Patinajul artistic si sahul.

| Anonimuserr a răspuns:

Salut Ahmed. Fotbal, Tenis şi cele de iarnă. Biathlon, Ski Jumping, Alpine Skiing. Mai îmi plac mult astea de la jocurile olimpice de vară.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Desigur. MMA!