| Goldenboy97 a întrebat:

Care exercitiu antreneaza cele mai multe grupe de muschi?
...rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| comansorin a răspuns:

Alergatul sau joking-ul de ce? deoarece alergand iti sunt solicitati muschii gambei, muschii picioarelor, muschii coapsei (tate astea 3 grupe doar prin mers) si patratelele cum ii se mai zic bicepsii tricepsii si deltoidul - cum se poate si cei de la maini? deoarece cand mergi sau mai bine spus alergi dai din maini ca sa spun asa si iti antrenezi si muschii bratelor (de obicei asta se practica dimineata pe nemancate)Te roooog fundita ca t-i-am spus tot ce stiuwinking

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Alergatul antreneaza mai mult picioarele partea superioara nu prea e antrenata sincer sa fiu, de exemplu bicepsul, umerii, tricepsul, si multe alte grupe nu sunt solicitate aproape deloc deci,.,.,.,
ar fi 2 exercitii care solicita mai multe grupe direct si indirect, flotariile si genuflexiunile, la flotari o sa lucreze pe langa pectorali si umerii frontali tricepsul, si indirect cu rol stabilizator spetele abdomenul!

| Goldenboy97 explică:

@cosmansorin Ce va mai place sa cersiti funditehee hee
Oricum eu iti dau fundita pentru. ajutoru` tau tongue

| ZethOfficial a răspuns:

Abdomene la 45 grade

| Felix1985 a răspuns:

Solutii aici www.googlehammer.com

| vladYYY13 a răspuns:

Pai, poti sa iti ei 2 gantere de 5 kg in sus, faci vreo luna, si se vor vedea muschii happy