| Alion a întrebat:

Cine imi poate recomanda ce tip de exercitii sa fac pentru a-mi lucra pectoralii si bicepsii simultan. UN SINGUR exercitiu pentru ambele grupe de muschi!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista

| sniper2998 a răspuns:

Nu stiu dar pentru pectorali sunt bune flotarile, prin flotari lucrezi si pectoralii si tricepsii, fa ridicari la bara pentru bicepsi si pectorali dar da rezultate mici la pectorali

| pichangaful a răspuns:

Nu exista asa ceva. ori pectorali si triceps (flotari, impins cu bara) ori spate si bicept (tractiuni, ramat)