| BiancaMrrr a întrebat:

Care sporturi sunt bune pentru cresterea in inaltime, dar care nu te latesc in umeri? Dau efect daca sunt practicate la 14-15 ani?
Inafara de inot big grin

Răspuns Câştigător
| SimoFralala a răspuns:

In special baschet, dar orice sport practicat regulat si facut de placere te ajuta. Poate si cu o alimentatie mai sanatoasa o sa ai mai mare succes!

6 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Basket.

| Rakanishuu a răspuns:

Handbal, basket, volei... Cam astea big grin

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Baschetul te mai ajuta...chiar mai mult decat inotul! Si voleiul te ajuta putin..Succes happy

| dana1407 a răspuns:

Volei, basket...

| ThisIsBIS a răspuns:

Basketul.

| Dey120592 a răspuns:

Eu iti recomand atletismul o sa cresti in inaltime pentru ca ti se lungesc pricioarele si nu ti se latesc umeri