| andrei a întrebat:

Care sunt cee mai bune manusi de portar? Din punct de vedere al raportului calitate-pret. Ceva pe la 50-100lei.

Răspuns Câştigător
| yasser25 a răspuns:

O spun din proprie experienta, nu da bani foarte multi pe ele gandindu-te ca sunt ADIDAS, PUMA, NIKE, etc (nu tot ce e scump e si bun), important este sa te simti bine in ele, sa faca o priza buna, si restul depinde de tine, daca esti talentat cu siguranta te vei descurca, si sa nu uitam adevaratii fotbalisti au ajuns mari neavand posibilitati financiare foarte mari. Bafta!