| Generalgrevious a întrebat:

Castiga City anul asta Premier League, după ce a umilit pe Arsenal?

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte posibil mai ales ca au doua meciuri in minus fata de Arsenal inca

| Drimmero a răspuns:

Castiga, am zis-o inca de cand Arsenal avea avans de 8 puncte ca nu e gata, a fost o echipa naiva care n-a profitat de sansele avute. atatea meciuri terminate egal dupa ce a condus cu 2-0...prostia se plateste, Arsenal inca n-are fata de campioana dar a facut un sezon peste asteptari, eu unul sunt multumit, nu ai cum sa concurezi cu City, au bagat arabetii peste 1 miliard de euro in echipa asta si banii investiti se vad, au mijloc de top, atacant de top, antrenor de top, au banca buna, n-ai cum concura cu ei...joaca cel mai bun fotbal la ora actuala, sunt cea mai buna echipa a lumii in momentul de fata. Nu a jucat Arsenal prost aseara, a fost City prea buna, sa zicem bogda proste ca s-a terminat doar 4-1, ala era meci de 7-0, numai Haaland a ratat 4 ocazii clare.

| Drimmero a răspuns:

Tie n-am ce sa-ti cer, din ce ziceai parca ai ceva handicap, nu o sa stau sa-mi bat capul cu tine, in cazul asta te-a batut soarta destul.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

E intrebare despre Arsenal la categoria Sport, ti-a luat m4 ta site cumva de n-am voie sa comentez?

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Ar trebui sa te dezguste mai intai de toate ce a facut echipa ta obscura pentru ca asta e realitatea.

| ReddY25 a răspuns:

Eu merg tot pe Arsenal, orice ar fi

| TheGentleman a răspuns:

Pai dacă îl au pe Haaland ce? Că nu poate face singur totul, cum nici Mbappe nu a putut aduce victoria Franței; Nu uita că City a luat-o de la Real Madrid în finala CL de anul trecut

| Drimmero a răspuns (pentru TheGentleman):

Nu Haaland e balaurul la City ci mijlocul, de acolo au plecat toate actiunile periculoase si din benzi aseara. KDB e mai periculos decat Haaland, mult mai periculos.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Tu ai curaj sa vorbesti de umilinte bai rasule? tu ca fan varzelona sau chelsea bwhahahaha. Incasati umilinte an de an, in ultimele 2 sezoane nici n-ati iesit din grupele ucl, v-ati dus in Europa League si ati plecat repede acasa si de acolo. Ai uitat umilintele date de Bayern dar in special 8-2, Liverpool 4-0, Roma 3-0? Voi fanii barzei ar trebui sa lasati ciocul mic cand vorbiti de alte echipe de umilinte ca sunteti facuti sa incasati umilinte an de an, in ultimii 10 ani ati luat-o la mumu in ultimul hal de rade tot mapamondul de voi, sunteti ratatii de serviciu de care isi bate lumea b0la.
La ora actuala Arsenal e peste Barza, abia astept sa dam de voi prin ucl.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Cate UCL a castigat Real, cate are Barza? Ronaldo are atatea UCL castigate ca jucator cate are barza in toata istoria ei ca echipa.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Generalgrevious):

Tu ca fan barza vorbesti de manevre si hotii? tu chiar nu ai pic de rusine? vezi ca barca e anchetata pentru mita data arbitrilor pe o perioada de 20 de ani, asta doar in campionat ca daca s-ar ancheta si mita data prin Uefa...cand erau Platini si Blater presedinti.

| Hakimi a răspuns:

Dupa parerea mea, Da, mai ales ca acum il au pe Haaland si s-a vazut ca este foarte bun

| Vladimir8 a răspuns:

Cred ca da

| Anonimulgrr a răspuns:

Da