| Sava_Radu_1981 a întrebat:

Cat costa sa iti faci o bicicleta de la 0?

Răspuns Câştigător
| sorinel22 a răspuns:

Drept sa zic nu stiu stiu un pr care a băgat in a lui3000lei gândește-te daca vrei roti bune doar pe alea 250bucata Noe cadru si ghidon pierzi undeva între 300--1500 depinde cat de rezistent din ce sa fie e scump mai bine iti iei una stricata si pui piese noi bune asa iti iese ceva

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dublu fata de o bicicleta noua, de acelasi tip, daca cumperi componente noi.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ar costa ceva sa o faci de la 0, insa poți sa iei una noua.

| SiLaS a răspuns:

Eu am una de 1200 lei din Decathlon si sunt foarte multumit de ea.

| Ellyshoor a răspuns:

Decat sa o faci de la 0 mai bine iti iei una noua! big grin :*

| Afi_Ionut_1987 a răspuns:

Daca nu ai un cadru o sa te coste dublu. avantajul este ca o sa iasa cum vrei tu. daca o sa te intereseze piese poti sa incerci aici : www.piese-de-bicicleta.ro. As recomanda mai mult o bicicleta noua.

| Bushid0 a răspuns:

Depinde cat de mult esti dispus sa cheltui...