| anonimaalee29 a întrebat:

Cateva sfaturi pentru a scapa de grasimea abdominala? Fac exercitii de cateva luni, si la sala si acasa, si nu vad niciun rezultat, beau multa apa, nu mai consum asa multe grasimi.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa pierzi greutate si in general grasimea de pe corp, manaca multa proteina animala, precum carnea cu tot cu grasime, dar fara pielita.

| Dalmore a răspuns:

Ce exercitii faci? Recomand cardio.

| Kerre a răspuns:

"Secretul" slabirii nu este altul decat sa fii intr-un deficit caloric.

| nicusor222 a răspuns:

Ford Focus
O mașină geniala.

| Chitaristul26 a răspuns:

Mai multe proteine, carbohidrati naturali(gasiti in toate fructele), si asigurate ca ai un deficit caloric.