| pufosuldemine a întrebat:

Imi puteți da niște sfaturi cum pot scapă de grăsimea abdominala?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scaderea procentului de zaharoza din sange arde grasimea, trebuie sa faci ca grasimea de pe abdomen sa se topeasca, topirea inseamna un tranzit de energie, adica trebuie sa faci ceva sport, tu ai energie, grasimea e energie, 1 gram de energie este egal 1 grad, trebuie sa faci cardio mult https://www.youtube.com/watch?v=I5COzZlxaI4

si sa ridici greutati
dieta atkins e un inceput, sau dieta vegetariana sanatoasa, eliminarea zaharului duce la scaderea in greutate chiar daca nu facem sport

| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu faina, zahar, orez sau cartofi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti slabi doar intr-un loc!
Si raspunsul pentru intrebarea ta este: DIETA!

| CulturismsiFitness a răspuns:

Cardio si dieta si abdomene. Cel mai bun mod care exista