| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cati ani (cate sezoane consecutive)a fost clubul de fotbal FC RAPID 1923 BUCUREȘTI prezent in LIGA 1 ROMÂNIA pana la retrogradarea din Anul 2015?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Din 90-91 pana in 2013 la barajul ala cu Chiajna au jucat consecutiv, apoi au mai jucat un sezon in A si dupa a venit potopul, de atunci nu am mai vazut Rapidul in liga 1, era sa nu o mai vedem nici pe dinamo daca aia de la liga si de la federatie nu faceau smecherii cu punctele, picau securistii in liga a 2-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai retrogradase si in 2012-2013 cand a inventat mitica dragomir baraju ala cu chiajna si i l-a anulat tas

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Ma rog cati ani și între ce ani a fost în LIGA 1 ROMÂNIA prezenta echipa RAPID BUCUREȘTI?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Multi