| PsyhoChild a întrebat:

Ce adidasi pentru alergat imi recomandați?
Să fie de buget 300-350 de lei

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Nu îți trebuie cine știe ce adidași pentru alergat, ideea este să îți cumperi niște adidași lejeri, cu care te simți comod, nu ceva greu altfel o să te deranjeze atunci când o să alergi.
În plus, dacă îți cumperi adidași care sunt grei, o să faci și bătături, deci este exlus.
Ideal ar fi să îți cumperi două tipuri de adidași, niște adidași lejeri complet, și niște adidași la care partea cu care atingi pamantul să fie mai tare, și vezi cu care alergi mai bine!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tu zici că o să-ți iei ce ne place nouă (?!), uite aici:

https://www.hervis.ro/......laufschuhe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa cheltui atatia bani. Nu ai nevoie nici de incaltari etichetate ca a fi speciale pentru alergat.
Eu am alergat luni de zile, in fiecare zi, intr-o pereche de d-astia: https://veerstar.ro/men-sports-shoes?product_id=135
Ii am si acum si nu le-au aparut niciun defect major.

| TheWznd a răspuns:

Ce fel de alergat? Pe asfalt, pe zgură, pe pământ? Și cât de des?