| liviunm a întrebat:

Ce as putea face sami dezvolt bratele?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Totul pleaca de la creier. Ai grija de gramatica. Tractiuni...printre altele!

| Clorox a răspuns:

Iti dezvolti mintea mai intai, dupa poti ''sati'' dezvolti si bratele tongue

| siriusblack98 a răspuns:

De exercitii fizice ai auzit?

| Victoria18 a răspuns:

Sala?

| Edmonds2342 a răspuns:

Dezvolta-ti mai intai vocabularulwinking

| AllNone a răspuns:

Musculatura in general se dezvolta prin stimularea acestora. Poti face asta intr-o sala de fitness, insa trebuie lucrat tot corpul, nu doar bratele. Ce fel de exercitii si cum se fac inveti acolo sau te documentezi si de pe net.
Daca vrei un ajutor poti consuma si anumite suplimente.Cum se administreaza depinde de tipul de suplimente pe care il iei.
Iti recomand sa mergi la o sala, incepi acolo si il intrebi pe un antrenor de acolo sau cine se ocupa de sala ce si cum, el o sa te lamureasca mai bine.

| Dilibache a răspuns:

Ori te duci la sala ori incepi serii de flotari si cu ridicare de greutati intre serii

| Sucrilel a răspuns:

SALA.Pune intrebarea asta pe Google si o sa iti apara mii de raspunsuri, traininguri, exercitii pentru Acasa sau la sala.
Tip secret: labede.