| RudeGirl a întrebat:

Ce credeti despre cursurile de echitati (calarie) mi-as dori sa merg foarte mult, dar vreau sa stiu cum credeti ca este daca a fost cineva sa-mi dea un sfat chiar de nu a fost astept raspunsuri cu drag

Răspuns Câştigător
| YukiChan a răspuns:

Eu fac de 3 ani si e un sport care merita...singurul sport individual-in echipa laughing. vorbind la modul cel mai serios eu zic sa-ti cauti un loc cat mai nefitos chiar daca asta implica cai mai putin de rasa si echipamente sofisticate.Calaria e un sport destul de costisitor, dar, dupa cum am mentionat anterior, daca iti gasesti un loc in care sa-ti faci prieteni si cu care sa nu fi vesnic in competitie atunci e okwinking si tine minte ca trebuie, dupa multe cazaturi si incercari nereusite sa te ridici si sa o iei de la capat si sa constientizezi ca, cai sunt precum oamenii, uneori cu zile bune, alteori cu zile mai proaste. Multa baftawinking :X :*

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Eu numai daca-l vad o iau la fuga

| Anonima568 a răspuns:

Am facut eu echitatie timp de 1 ani, si mi-a placut la nebunie :X senzatia pe care o ai la inaltime :X wooow. e tare big grin, la inceput o sa iti fie frica, dar dupa aia o sa prinzi repede si o sa iti placa, sunt sigura :X o ora costa 60 de lei, dar depinde de fiecare herghelie happy. Eu imi luam abonamente de cate 6 ore la 300 lei, si, o sa obosesti sa calaresti cate o ora, si asa poti sa calaresti mai bine cate jumate de ora, si o sa ai 12 sedinte in loc de 6. sper ca te vei distra mult asa cum m-am distrat si eu happy

| alexolah2001 a răspuns:

Pai este un pic dificil pentru ca trebuie sa nu faci miscari bruste pe cal si sa te intelegi bine cu calul

| Biby_8358 a răspuns:

Si eu fac de 4 ani si este superb! incearca si tu, sigur nu vei fi dezamagita!