| costinvlad a întrebat:

Ce dieta de 50-150 de lei/saptamana stiti pentru a creste in greutate, masa musculara si carne peste tot? O sa fac si Sport fitness pentru masa, forta. Mersi mult de tot.

Răspuns Câştigător
| FlowInCuvinte a răspuns:

Oua, branza, carne, lapte, alimente facute din grau, sucuri naturale. Cam atat pot sa-ti recomand in 50-150 de lei pe saptamana tinand cont ca ai un buget foarte redus.

| costinvlad explică (pentru FlowInCuvinte):

Dar la 200-250 de lei?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Trebuie sa fii in surplus de calorii, 3000+. Deci cauta pe google alimente bogate caloric si vezi ce poti sa iti iei.