| Maria_Anna_1986_yzCi a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru a avea picioare asa, cu glezne si gambe subtiri? http://tinypic.com/r/292mzjb/6

3 răspunsuri:
| Boog a răspuns:

Trebuie sa slabesti! -prima varianta
Incearca sa alergi cate 1-2 Km zilnic
Fa-ti un regim si un program cat mai sanatos posibil renunta la chipsuri si alte porcari ( coca cola etc)
Depinde de metabolismul tau dar cam asta ar fi rezolvarea. Bafta

| Maria_Anna_1986_yzCi explică (pentru Boog):

Slaba sunt, am 50 de kg la 1, 68 happy
numai ca nu am o forma la picioare

| Boog a răspuns (pentru Maria_Anna_1986_yzCi):

Pai eu ce ti-am zis? Sa faci oleaca de forta, oleaca de sport, fa mai mult efort pentru ca de abia atunci muschii i-au o forma frumoasa!