| Briosicaaa a întrebat:

Ce exercitii fizice imi recomandati pentru subtierea picioarelor?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Balet, bicicleta medicinala, role, kangoo jumps, pilates, jogging, urca scari, nu uita de incalzire inainte.
si cateva exercitii.
http://revistaplafar.ro/Exercitii/925/exercitii-pentru-picioare-sexy.html

| iefsul a răspuns:

Exerciti la bicicleta medicinala, genuflexiuni sau alergari + sarituri la coarda bafta

| LeMousiqe a răspuns:

Stiu ca are legatura cu inainte de a face scufundarii dar nu-i nimic nu? ...cufundari/