| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii pentru forta recomandati? in afara de tractiuni si flotari, eu vreau exercitii care se pot face acasa fara gantere sau mai stiu eu ce. Nu vreau sa fiu umflat laughing ci doar putere in brate big grin

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. izometrie intr-o mana ( te ridici cu 2 maini ca la tractiuni si ramai sus intr-o mana si cobori cat de lent poti )

2. flotari intr-o mana

3. ia-ti naibii niste gantere/haltere sau du-te la sala, ca nu faci forta cu aberatii cum vrei tu

| Cristina27061999 a răspuns:

Daca incepi sa joci baschet vei obtine ceea ce vrei funda?