| TrueRO a întrebat:

Ce exercitii pentru piept acasa as putea sa fac pentru ca flotarile normale nu ma ajuta in partea inferioara a pieptului? Care se pricepe si stie ce exercitii as putea face pentru partea inferioara a pieptului, sa nu spuneti sa ma duc la sala ca nu prea mai am timp in aceasta perioada.https://antrenorulmeupersonal.ro/articole/exercitiile-pe ntru-piept/

Răspuns Câştigător
| Alex07892 a răspuns:

Salut, ai putea sa faci niste flotari cu bataie din palme.

| cristiww a răspuns (pentru Alex07892):

Si la ce ar ajuta asta? cum i-ar dezvolta partea inferioara a pectoralilor?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alex07892):

ZI ma, copil mic, cum lucrezi partea inferioara cu flotari cu bataie?

Copii mici si firavi, isi dau ei cu parerea!

| cristiww a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu nu stiu cum ai rezistat tu atatia ani sa raspunzi (cu sfaturi foarte bune) la lume....cand vezi ce scrie lumea pe aici iti vine sa nu mai scrii nimic. Copii care sa isi dea cu parerea eronat vor fi mereu si vor veni in valuri, valuri laughing generatie dupa generatie. Eu nu aveam rabdarea ta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru cristiww):

Pe mine ma si amuza putin, de-aia am rabdare happy

| cristiww a răspuns (pentru Cosmin86):

Am vazut, mai adaugi si ceva ironie (pe buna dreptate). Oricum esti in top aici pe site!

| Alex07892 a răspuns (pentru Cosmin86):

Am verificat pe internet, scuze daca nu am raspuns correct insa eu am cautat pe anumite siteuri si flotarile cu batai din palme au fost recomandate de multe persoane. happy

7 răspunsuri:
| cristiww a răspuns:

TrueRo, Flotari in plan declinat adica stai cu picioarele pe un scaun.