| Questo a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a capata o masa musculara cat de cat?

Răspuns Câştigător
| CulturismFitness a răspuns:

Program incepatori pentru masa musculara: http://www.culturismfitness.ro/program-incepatori-masa-musculara/

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu chiar, nu e bine sa faci cardio in perioada de masa musculara ( adica alergat, bicicleta, etc. ). Cardio faci in perioada de definire, cand vrei sa arzi grasimea si sa se vada muschii mai bine ( fibrare ).

| Cosmin86 a răspuns:

Da, si se face in perioada de definire. Poti face si in perioada de masa, dar mai putin happy

| yuly04 a răspuns:

Flotarila greu abdomene genoflexiuni intinderi ridicari de greutati sdar nu exagerat si o alimentatie sanatoasa

| Cosmin86 a răspuns (pentru yuly04):

Ce intelegi tu prin alimentatie sanatoasa pentru masa musculara?