| omulpaiangan a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a obtine patratele (si ce sa mananc). Eu fac un abs trainer de pe youtube si ies sambata si duminica la alergat afara 30 minute. E bine?

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

E un inceput, mai documenteaza-te pe marginea subiectului mai exact despre deficitul caloric.

| Zenithf a răspuns:

Adevaratii strongmen nu au patratele, pentru ca se hranesc cum trebuie. Numai culturistii, care pentru a arata asa la concursuri se deshidrateaza si slabesc, as zice in mod necontrolat, au patratele.
Patratelele sunt semn de subnutritie. :p

| Lαrisα a răspuns:

E bine. thumbs up

| Boss_Robert_1994 a răspuns:

Daca vrei patratele mai repede fa cat mai des abdonene si alimenteazate carespunzator:suc natural (facut in casa), fructe, legume (cat mai multe) si daca vrei sa mananci si altceva incearca sa mananci cat mai putin.In rest ie bine ce faci.