| iwannabeperfect a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac sa am un corp de vis(picioare subtiri,fund bombat,abdomen plat,talie subtire, maini tonifiate)? funda**

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-le pe toate astea dimineata si dupa masa, daca te duce un pic capul iti poti face un program al tau, cu alimentele pe care le mananci si niste exercitii, si alergatul este bun dar o sa ti-se dezvolte gamba piciorului, alearga de 2 ori pe luna daca ai chef sau ai unde: http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Asta este pentru tonifierea posteriorului si al picioarelor, dar in aceelasi rand iti controleaza si ceilalti muschi ai corpului.
Asta: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&list=FLUrITCtegQN9a9kWy3BWHTg
In fiecare zi il fac, la fel ca si pe primul.
Chiar functioneza, trebuie ambitie si rabdare, nu poti bate din degete pentru a obtine acest lucru. Incearca sa elimini bomboanele, sucurile si ciocolata, mai ales painea, in rest mananca sce vrei chiar si pizza si shaworma, nu sunt nebuna asa fac eu iar apoi le dau jos cu exercitiile astea sau eventual ma plimb, fumez sau mai ies cu prietenii. Fumatul slabeste, si nu trebuie sa te intransformi in fumatoare, le explici la ai tai ca te face sa te simti bine si ca vei renunta dupa ce vei avea rezultatele, sau poti sa nu le spui stii cum sunt parintii. Faci cum crezi, sper sa te poti tine de exercitii si de chestia cu ce ai voie sa mananci si ce nu. Apropo cartofi poti manca paine deloc.
Cand vei avea corpul care il doresti, poti sa poftesti cate o ciocolata chiar si paine dar mananci intr-o zi iar o saptamana deloc.

| Floryyna00 a răspuns:

E simplu cauti pe you-tube exercitii fitnnes, sunt cele mai recomandate si te ajuta sa ai un corp de invidiat.

| Floryyna00 a răspuns:

E simplu dai cautare pe you-tube exercitii de fitnnes si te vor ajuta mult, sunt cele mai recomandate si te ajuta sa ai un corp de invidiat.