| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti avea un corp ca al unei vedete? Picioare subtiri, abdomen plat etc. Ele ce fac ca sa ajunga asa?

Răspuns Câştigător
| Lace a răspuns:

Nu numai "vedetele" au corpul bine proporţionat, prin sport şi o dietă bună poţi ajunge la fel.
Baftă!

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Mergi la sala de fitness si mananca sanatos.:*
Pa, pa.
Ps; Sa nu uitam de masaj.hee hee
De asta au nevoie vedetelehee hee
Funditaa?

| TheQuestioner a răspuns:

Merg la sala, fitness, liposuctie, operatii estetice, mancatul sanatos. In general majoritatea se nasc cu picioare subtiri (si ma enerveaza la culme ca am niste picioare enorme si oricat as slabi, mi se vad coastele si daca te uiti la picioare zici ca am 90 de kg si am de fapt 52 ). Oricum e nevoie de multe munca si bani ca sa ajungi ca si o vedeta.