| zUtteX a întrebat:

Ce facultate trebuie sa fac ca sa ajung fotbalist? Cum pot ajunge si eu de exemplu ca Rusescu.Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a răspuns:

Nu-ti trebuie studii superioare pentru a da cu piciorul in minge.
Dar o facultate care se ocupa cu sportul este ANEFS adica Academia Națională de Educație Fizică și Sport.

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

N-am stiut ca-ti trebuie facultate ca sa ajungi fotbalist.
Totusi cred ca Banel creca a terminat dreptu...

| Purec a răspuns (pentru Λndrei):

"N-am stiut ca-ti trebuie facultate ca sa ajungi fotbalist.
Totusi cred ca Banel creca a terminat dreptu... "

banel joaca fotbal? ciudat...nu l-am vazut niciodata

| Λndrei a răspuns (pentru Purec):

Asta tine de tine, nu's microbist oricum dar l-am luat pe el pentru ca fost primul om din fotbalul din Romania care mi-a venit in minte.

Rectif greseala:
Cred ca Banel a terminat dreptu'...,(am schimbat-o si a ramas gresita)

| Mădă0611 a răspuns:

laughing) Unii fotbalişti abia "ştie să vorbeşte" şi tu crezi că îţi trebuie facultate pentru aşa ceva. Trebuie să ştii care sunt colegii tăi şi să nu uiţi că după pauză se schimbă (inversează) porţile, atât. Era unu micuţ de statură, cred că la Dinamo, la vreo 30 de ani a dat bacul, aşa că, relax.

| LedZep a răspuns:

N-ai nevoie creier pentru a ajunge fotbalist.Nu te stresa.

| stefangs a răspuns:

Bai, eu cred ca iti trebuie facultatea de fotbal pe strada! Vezi ca e una prin Bucuresti iti dau si adresa! Calea. Ferentari nr 999 interfon 0000000!

Răspuns utilizator avertizat