| IonutSTR a întrebat:

Ca sa devin fotbalist trebuie sa am o facultate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Dar trebuie sa fii deja membru al unui club sportiv si sa fii declarat bun, ca sa ai valoare intr-o echipa adevarat de fotbalisti.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i nevoie de facultate, este nevoie sa ai calitatile fizice si tehnice necesare unui fotbalist si putin talent.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam da. Fizica si matematica in principiu ar fi cele mai potrivite. Posibil sa te primeasca si doar cu chimie

| Logann a răspuns:

Acum SINCER, uitandu-te la fotbalisti si analizand discursul lor, chiar si al antrenorilor, CHIAR CREZI CA AI NEVOIE DE FACULTATE?

| Carter_Flore_1999 a răspuns:

Trebuie sa fii talentat si, mai mult decat atat, sa te vada cineva care sa te duca sus in cariera. Trebuie, mai exact, sa ai si noroc