| AvalohAlyn a întrebat:

Ce fotbalisti va plac?

Răspuns Câştigător
| pepsi99 a răspuns:

Sunt foarte multi jucatori care imi plac (sunt un mare microbist), dar voi incerca sa tii spun :Ronaldo, Sergio Ramos, Di Maria, Marcelo, Bale,James Rodriguez, Modric, Kroos, Navas, Neymar, David Luiz, Campbell (de la mondial, si Navas cu James) Chamberlain, Santi Cazorla, Debuchy, Benzema, Rooney, Van Persie, Robben, Rojo, Zabaleta, Kompany, Hazard, Benteke, Lukaku, Lacazette, Gomis, Sanchez, Fabregas, Higuain, Hamsik, Fellaini, Reus, Gotze, Lewandowski, Hummels, Ribery, Dante, Neuer, Diego Costa, Lahm, Koke, Starrindge, Sterling, Ozil, Ibrahimovic, Cavani, Motta, Cabaye, Sneijderb, Rusescu, Marica, Hernandez, Gundogan, Varane, Chiriches, Gardos, Sanmartean, Muslera, Griezmann, Courtois, Cech, Sirigu, Tatarusanu, Ochoa, Nani, Evra Vidic, Howedes, Keserü, Januzaj, De Gea, Welbeck, Totti, Destro, Pogba, Asamoah, Carvajal, Soldado, Van Der Vaart, Calhanoglu, Immobile, Callejon, Ter Stegen, Bravo, Falcao, Berbatov, Lenon, Lamela, Eriksen, Schurlle, Lloris, Miralas, Mertens, Witsel, Teixeira, Douglas Costa, Chipciu, Tănase, Mutu, Tamuz, Felipe Teixeira, Radu, Klose, Son, Pantilimon, Luiz Adriano, Hart, Perisic, Drmic, Arlauskis, Dragos Grigore, Pastore, Mandzukuc, Schwainstaiger, Balotelli, El Shaarawy, Willian, Ba, Torres, Negredo, Sczesney, Buffon, Fabianski, Piovaccari, Pedro, Martins Indi, Tevez, Nasri, Abidal, Ramsey, Giroud, Sanogo, Valencia, Xavi, Cillesen, Marquiniosh, Oscar, Kaka, Robinho, Ronaldinho, Aduriz, Isco, De Sanctis, Armero, Handanovic, Latovlevici, Budescu, Fatai, Wilshaire, Beto, Varela, Szukala, Oblak, Bacca, Râpă, Fazio, Terry, Khedira, Lampard, Mignolet, Ayew, Boateng, Valbuena, Gourcuff, Azpilincueta, Monreal, Casilas, Cahill, Mbia, Adi Popa, Luchin si ultimul cred Godin.

10 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Aia care joaca bine.

| alexs99 a răspuns:

Ronaldo,Robben,Neuer si Gareth Bale
O zi buna.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cristiano Ronaldo e favoritul meu. Urmeaza Zlatan Ibrahimovic. Imi mai plac: Robin van Persie, Wayne Rooney, Adnan Januzaj, Leyton Baines, Manuel Neuer, Andrea Pirlo, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ibrahimovic, Van Persie, Messi, Sneijder Robben, Sânmărtean.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Diego Costa si Gareth Bale.

| ShadoWCrist a răspuns:

Sanmartean,Messi,Ronaldo,Chipciu si Beto.

| pepsi99 a răspuns:

Am scris gresit era Casillas si Sniejder, si sa stii ca nu l-am uitat pe Messi.

| zignetg2 a răspuns:

Messi

| Mateescu_Dragoş_1996 a răspuns:

Ibrahimović e favoritul meu!

| Elevu53 a răspuns:

Ibrahimović, Reus, Özil, Robben, Neymar.