| AnonimulCurios a întrebat:

Ce hobby-uri aveti?
Eu am incercat pana acum sport (lupte libere si parkour), desene in creion si trickuri cu carti.
Vreau sa imi caut un nou hobby, dar nu mai am idei...
As vrea un hobby care necesita dexteritate (ceva mai spectaculos cum sunt trickurile cu carti de exemplu) sau un alt sport (ceva pe care il pot practica aproape oriunde, nu doar la stadion).
Aveti ceva idei? big grin

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Incearca skateboarding sau skating agresiv. Sau cel mai bun hobby LoL (league of legends)

| lBroken69 a răspuns (pentru EnvyU):

Să-ţi pierzi timpul pe un joc online nu cred că e un hobby.

| EnvyU a răspuns (pentru lBroken69):

Pai iti dezvolta dexteritatea si atentia distributiva. Si hobby parca stiam ca inseamna activitati care iti fac placere...so gaming is a hobby

| lBroken69 a răspuns (pentru EnvyU):

LoL? Înainte gândeşte-te că îţi mănâncă nervii.Din cauza monitorului o să înceapă să te doare ochii şi capul, şi o să devii tot mai nervos.Nuştiu dacă asta e o plăcere.

| Infoxpert a răspuns:

Eu ma duc la acrobatica. E destul de interesant.
Deja pot face flipul fara saltea.
E destul de fain.
Si poti exersa oriunde, chiar si pe canapea laughing