| szmotovio a întrebat:

Ce imi puteti spune despre programul cluburilor sportive pe timp de vara?
isi intrerup activitatea sau se fac in continuare antrenamente?
stiu ca sunt cantonamente vara, dar ce se intampla in restul timpului?
multumesc

4 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

La sali de forta, gimnastica si alte nu. :p
Iar din pacate noi traim in Romania... big grin

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate,se intrerupe,incepe din nou din toamna.
Eu practic asta,si am aflat scurt timp in urma.
sad Trist, dar, adevarat.
Funda daca crezi ca merit. Cius! Bafta!

| basty31 a răspuns:

Cluburile sportive nu isi intrerup activitatea, merg in cantonamente unde se pregatesc pana la inceperea sezonului.Cel putin asta se intampla la fotbal, dar in general la toate sporturile. Sper sa te ajute

| Cătă_5351 a răspuns:

Pai da fiecare club pleaca in cantonament cu un lot din care fac parte anumiti jucatori ai clubului.In rest staful se axeaza pe pregatirea jucatorilor pentru urmatorul sezon,iar presedintele/menegerul sau patronul transfera jucatori,se ocupa cu asigurarea licentei pentru ca echipa sa poate juca in sezonul urmator sau se ocupa cu problemele financiare ale clubului. Jucatorii sunt pregatiti de antrenor si secundul antrenorului, precum si ceilalti membrii ai stafului, joaca amicale...etc.