| Viatamergeinainte a întrebat:

Ce imi recomandati ca sa scap de burtica?big grin

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Abdomene.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sport. Multe abdominale. Dar nu conteaza daca faci si pentru celelalte grupe de muschi. Fa o ora de gimnastica pe zi si ai sa vezi rezultate.

| positivity a răspuns:

Sport și o alimentație sănătoasă!

| Dahliaa a răspuns:

Fa gimnastica, daca vrei dimineata iesi pe afara si alearga putin pe strada, nu manca mult sau daca mananci mananca sanatos. Cel mai indicat ar fi sa mananci multe fructe: mere, pere, etc..sau cand te trezesti fa niste exercitii. Sper ca te-am ajutat happy

| LoveBrokeHeart a răspuns:

Uite ce cred eu!
Fa un sport sau ceva ce iti place care implica sportul
Mergi si tu in parc si da-te cu rolele sau bicicleta, bicicleta te va ajuta sa iti intaresti muschii abdominali si sa slabesti si nu uita sa mananci sanatos, adica fructe, legum si mancare fara prea mult ulei, gatita in casa! :-)
Sper sa iti fie de folos

| Daiana236 a răspuns:

Nu mai manca prostioare si fa putine abdomene:*