| matragunaotravita a întrebat:

Funda! salut tpu.as vrea sa scap cat mai repede de "burtica" (de partea inferioara a abdomenului).ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition

| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Dieta + abdomene, abdomene, abdomene

| Roxii12 a răspuns:

Poi fa in fiecare seara si dimineata cate 10 abdomene simple, 10 abdomene cu picioarele indoite la 90 de grade.Dar de obicei daca ai burtica inseamna ca mai ai si pe altundeva grasime. :D Poti sa faci circuite ca si TABATA.http://femeiafit.ro/antrenament-de-slabit-metoda-tabata/. Sper ca ti-am fost de folos :D

| matragunaotravita explică (pentru Roxii12):

Nu,nu am grasime, nu am nici macar celulita sau vergeturi.

| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

Ieşi în parc şi aleargă şi nu mânca după ora 16 happy