| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de burtica?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prin voita, sport si o alimentatie sanatoasa poti scapa de burtica

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Abdomene

| MegamortX a răspuns:

Fă mișcare. Cum altfel vrei să scapi de ea?

| Konata a răspuns:

Buna!
Secretul ca sa slabesti este sa faci miscare! Fara diete si cure. sunt nesanatoase. Faci in fiecare dimineata si seara abdomene, genoflexiunu, ridicari de picioare si alte exercitii fizice care faci si la scoala. Alea te ajuta intr-adevar sa slabesti. Si inca un sfat:mergi mult pe jos. Adica daca ai de mers la magazin sa te duci pe jos ca mersul jos este foarte sanatos si da rezultate.
PS: mananca paine neagra nu albawinking.

Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

| Against a răspuns:

Abdomene

| TheSmith a răspuns:

Nu mai manca ca nesatula, si fa exercitii fizice, nu mai sta pe TPU ca te alegi si cu colacei!

| ooolifeoolol a răspuns:

Ii tragi un glont in cap.

| ChristinaGM a răspuns:

Fa cat mai mult efort fizic si nu mai manca asa mult...

| Sim0 a răspuns:

Iti zic de la inceput : abdomenele nu te scapa de burtica happy. Incearca sa renunti la painea alba si la dulciuri. Totusi, nu ezita sa faci zilnic macar 30 de abdomene pentru un abdomen tonifiat. Insa acestea nu te vor ajuta in totalitate sa scapi de grasimea abdominala. Incearca ca la cina sa nu servesti paste, cartofi prajiti, paine ( sau alti carbohidrati). Soia este buna pentru a distribui in mod egal grasimea happy. Portiile mici si dese sunt cele mai potrivite pentru a scapa de burtica.

| DiidiiDuuda a răspuns:

Hmmm, pai nu manca dupa ora 6 chiar daca tie pofta si asta nu e foame cum zic unii, si nu manca paine, doar 1 felie 2 de paine neagra.