| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti, bate azi Bayern Munchen in deplasare la Hofenheim si FC Porto in deplasare la Maritimo? Vreau niste raspunsuri doar de la cei cunoscatori in ale pariurilor.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu trebuie sa fii mare cunoscator de pariuri sau de fotbal ca sa spui daca 2 echipe mari favorite au sanse sau nu sa bata. La Bayern as vedea 2 solist sau 3+. La Porto 2 solist sau 2-5 goluri.

| Delocimportant a răspuns:

Dar de Manchester ce spuneti, bate pe Newcastle?

| Moonlight15 a răspuns:

Normal ar fi sa bata, dar nu imi place ce-a transferat Porto vara asta... doar Imbula si Alberto Bueno, dar sincer cred ca o sa bata la limita. Si Bayern o sa fie un meci dificil cu Hoffenheim, care e in reconstructie dupa ce la pierdut pe Firmino, totusi au adus jucatori tineri precum Schar. Bayern se impune!

| alexcoman34 a răspuns:

Salut! Bayer o să câștige detașat meciul, nu își permit să piarda. Iar la FC Porto nu sunt așa sigur trec printr-o perioadă mai grea deci orice se poate întâmpla chiar și un egal.

| Cosmin_Gherhes_1992 a răspuns:

Bayern bate 4-1 Si Porto face 0-0, parerea mea. Si crede-ma, sunt un cunoscator foarte bun al fotbalului desi am 14 ani. Frate spre sa-ti fiu de ajutor. Multa bafta!